30 MINUT KTÓRE WSTRZĄSNĘŁY MSTOWEM

W sobotę 18 marca ruszyła pierwsza kolejka rundy wiosennej Ligii Okręgowej. Biało - zieloni udali się na wyjazdowe spotkanie do Mstowa z tamtejszą Wartą. Obie drużyny wystąpiły w najsilniejszych składach. Jedynym minusem była pogoda - mżawka w połączeniu z wiatrem utrudniała grę. Po gwizdku Pawła Kubana obie drużyny ruszyły ochoczo do przodu. Jednak to Mateusz Piątkowski, który wrócił do drużyny Victorii po pięknej akcji całej drużyny skierował piłkę do "sieci" Warty. Była to 23 minuta spotkania i już po trzech minutach Sebastian Pustelnik - bramkarz gospodarzy był zmuszony wcyiągać piłkę z siatki po strzale obrońcy Igora Górskiego dla którego była to już trzecia bramka w tym sezonie. Bramka to 30 minuta i przepiękny strzał Mateusza PIątkowskiego, który ściągnął pajęczynę z bramki Warty. Drużyna gospodarzy strzeliła bramkę kontaktową, tuż przed przerwą, ale to było wszystko na co było stać drużynę Gotharda Kokotta. Wynik końcowy 1:4 ustalił w doliczonym czasie gry Wojciech Marczyk, który zmienił w 80 minucie Mateusza Piątkowskiego, który w trakcie zmiany otrzymał sporą porcję braw. Drużyna rozegrała dobre spotkanie zachowując pełną koncentracje przez cały mecz. Zamieniała dobrze okazje na bramki. Najgorszym momentem meczu była kontuzja naszego najlepszego strzelca Adama Górskiego, którego w 64 minucie staranował bramkarz gospodarzy. PO kilkudziesięciu minutach Adama zabrała karetka, aby dokonać w szpitalu rutynowych badań. Adasiowi życzymy zdrowia i szybkiego powrotu na boisko.