Astoria Szczerców 2003

W niedziele 25.02 nasi trampkarze rozgrywali kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem biało zielonych była Astoria Szczerców z rocznika 2003. Mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych mecz odbył się zgodnie z planem.

Bardzo duże zaangażowanie naszego zespołu niestety nie przełożyło się na wygrana w tym spotkaniu. Ze względów poza sportowych nasz zespół ponad 60 minut musiał grać jednego zawodnika mniej. Mimo to w drugiej połowie byliśmy wstanie wyrównać do wyniku 4-4 po bardzo ładnym strzale z dystansu autorstwa Tymoteusza Trzepizura. Jednak w ostatnich minutach meczu gospodarze ostro zaatakowali. Nie byliśmy wstanie powstrzymać wysokiego pressingu zepsołu ze Szczercowa co przełozyło się na końcowy wynik 6-4.

Było to dla nas bardzo dobre doświadczenie i jesteśmy w 100% pewni, że każy zawodnik wyciągnie wnioski z tego spotkania.

Skład: Kamiński, Jaworek, Juszczyk, Trzepiur, Dorożański, Grabski, Grzyb, Przepiórkowski, Opiłka, Jura, Sioma

Grali również: Brendzel, Adamowski, Margas