Blachownia Cup

Blachowania Cup !

            Dnia 12.02.2017 nasza drużyna Młodzików (2004r) rozgrywała turniej w Blachowni.

Biało – zieloni zostali rozlosowani do grupy B wraz z drużynami Herkules Kochanowice II, Sportowa Częstochowa, Sokół Wręczyca i UKS Raków. Trzy pewne zwycięstwa i remis 1:1 z UKS Raków zapewniły nam awans do półfinału z pierwszego miejsca w grupie. W walce o finał naszej drużynie przyszło mierzyć się z Małapanew Ozimek. Był to bardzo mocny rywal i mimo walki do ostatniego gwizdka przegraliśmy mecz 1:3. W walce o 3 miejsce dzisiejszego turnieju poraz kolejny dzisiejszego dnia graliśmy z młodzikami Rakówa. Tym razem pewne zwyciestwo 5:1 nad Uks'em pozwoliło nam stanąć na podium. Bartłomiej Adamowski strzelając aż 10 goli w 6 meczach został najlepszym strzelcem dzisiejszych zawodów. Jest to już drugie wyróżnienie indywidualne dla Bartłomieja w ostatnich dwóch turniejach rozgrywanych tej zimy.

            Cztery zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka to bardzo dobry wynik naszych zawodników. Dobra gra i ciągły rozwój naszej drużyny napawa nas dużym optymizmem przed kolejnymi turniejami.