Dobra forma Trampkarzy

W niedziele 25.03 nasi trampkarze młodsi rozgrywali ostatni mecz kontrolny przed zblizającym się sezonem.

Przeciwnikiem naszej druzyny byli Zieloni Żarki z rocznika 2003.Mecz rozpoczął się bardzo chaotycznie. Mimo naszej inicjatywy nie potrafiliśmy przebić się przez szczelną defensywe gości. Dopiero w 21 minucie po bardzo ładnym strzale z dystansu K. Juszczyka po, którym padł gol grało nam się o wiele łatwej. Graliśmy z większą wiara w siebie, dużo dokładniej i szybciej. Do końca pierwszej połowy stworzysliśmy jeszcze kilka sytuacji bramkowych lecz udało nam się wykorzystać tylko jedną. Bramkę na 2-0 strzelił K. Dorożański.

W drugiej połowie Zieloni Żarki opadły z sił. Przez całe 35minut to Victoria prowadziła grę i co chwile zagrażała bramce gości. Choć w dniu dzisiejszym graliśmy naprawdę bardzo dobrze to napewno musimy popracować nad finalizacją.

Mecz zakończył się wynikiem 6-0 co jest bardzo dobrym sygnałem przed zbliżającym się meczem ligowym ze Zniczem Kłobuck.