DOBRA PASSA TRENERA PASIEKI !

W dniu wczorajszym rozegraliśmy przedostatnią kolejkę ligi okręgowej. Biało - zieloni udali się na "gorący" teren Amatora Golce. Drużyna gospodarzy wystąpiła w najsilniejszym składzie i liczyła na łatwe zwycięstwo nad osłabioną Victorią (Pauza za kartki Załuckiego i Kaczmarowicza oraz kontuzje: Marczyka, Lenartowskiego, Frukacza i Suchańskiego). Początek spotkania i mocne uderzenie gospodarzy. Już w 10 minucie Jakuba Jastrzębskiego pokonał Rokosa. Victoria jeszcze do przerwy strzeliła gola, lecz sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki. Trener Pasieka w przerwie meczu musiał poważnie porozmawiać z zawodnikami, bo drużyna która wyszła na drugą połowę całkowicie zmieniła taktykę swojej gry. Szybka gra piłką na małej powierzchni, fantastyczne interwencje "Jastrzębia" (Dodatkowo obroniony rzut karny). Następnie dwie bramki - pierwsza w 55 minucie z rzutu wolnego Adriana Pasieki i druga w 75 minucie Adama Górskiego. Można było obejrzeć również kilka dobrych akcji biało - zielonych. Mecz wygrany 1:2. Smutek gospodarzy, radość Victorii i ciąg wygranych dobrze pozwala przygotować się do następnej kolejki, w której podejmować będziemy Pilicę Koniecpol. Serdecznie zapraszamy 18/06/2016 o godzinie 18:00 na stadion przy ulicy Krakowskiej 80.

Skład Victorii: Jastrzębski (Brzozowski), Sośniak, Górski Igor (Nabiałek), Pasieka, Ciura, Kłaczyński, Niedbała (Górski Adam), Korbela.