Dobra passa trwa

Trwa dobra passa drużyny młodzików naszego klubu. W trzeciej kolejce rozgrywek ligowych nasza drużyna wygrała w Czarnym Lesie z tamtejszym Płomieniem 4-0(3-0).Bramki zdobywali Krystian Wieczorek,Igor Jaworek oraz Mateusz Brendzel x2. Przez cały mecz prowadziliśmy frontalny atak poparty dobrą organizacją gry od tyłu. Stworzyliśmy w tym meczu mnóstwo sytuacji strzeleckich, z czego wykorzystaliśmy cztery.

W sobotę 28.04.2018r gościliśmy zespół Zielonych Żarki. Nasz zespół nie grał w pełnym składzie ponieważ nie było Mateusza Brendzla oraz Michała Stupały. Mimo osłabień w składzie młodzi piłkarze Victorii byli zespołem przeważającym przez cały mecz i pewnie pokonali rywala. Mecz zakończył się wynikiem 6-1(5-0). Łupem bramkowym podzielili się:Krystian Wieczorek,Michał Rektorek,Tomasz Formicki,Igor Jaworek.Jakub Paruzel,Wojciech Nita. Trzeba pochwalić zespół za grę pełną zaangażowania i polotu. Po czterech meczach mamy komplet punktów i prowadzimy w tabeli ligowej.