Dobry start Młodzików

Udany początek sezonu.

 Młodzi piłkarze Victorii, występujący w kategorii "Młodzik D2" bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki ligowe.
W pierwszym meczu  nasza drużyna pokonała zespół ISD- AJD Częstochowa 11-3(3-0). Bramki zdobywali Mateusz Brendzel 5, Tomasz Formicki 4,Wojciech Nita,Michał Rektorek. Był to mecz niewykorzystanych okazji z naszą ogromną przewagą.Mecz został rozegrany w środę 11.04.2018 o godz.18.30. na sztucznym boisku RKS Raków.

W sobotę 14.04.2018r. gościliśmy na naszym stadionie drużynę Jurajskie Wilki Częstochowa. Mecz drugiej kolejki rozpoczął się o godz.10.00. Od początku ruszyliśmy do zdecydowanych ataków co przyniosło bramkę zdobytą  przez Krystiana Wieczorka, który po prostopadłym podaniu Mateusza Brendzla zachował zimną krew w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeciwnika. Wcześniej mieliśmy kilka sytuacji strzeleckich lecz brakowało skuteczności. Goście sporadycznie podchodzili pod nasze pole karne i po rzucie rożnym w zamieszaniu pod bramką doprowadzili do wyrównania. Nasza drużyna dalej przeważała co udokumentował celnym strzałem Jakub Wasilewski podwyższając wynik na 2-1. Niestety jeszcze przed przerwą Jurajskie Wilki doprowadziły do wyrównania gdy napastnik gości dobił z bliska piłkę po interwencji naszego bramkarza.
W drugiej połowie meczu nadal prowadziliśmy grę konstruując ciekawe akcje skrzydłami boiska. Zaowocowało to zdobyciem trzech bramek. Dwie strzelił Mateusz Brendzel a jedną ponownie Krystian Wieczorek.Mieliśmy mnóstwo rzutów wolnych i rożnych co świadczy o naszej dominacji. Trzeba pochwalić chłopców za zaangażowanie i dobrą grę.
Victoria - Jurajskie Wilki 5-2(2-2).