Falstart Trampkarzy

Falstartem rozpoczęli sezon w III lidze trampkarze Naszej drużyny. Podopieczni trenera Mizgały zaliczyli wpadkę przegrywając 1-0 w Kłobucku. Od pierwszego gwizdka sędziego biało – zieloni dyktowali tempo spotkania, stwarzali sytuację za sytuacją, ale piłka nie chciała wpaść do bramki gospodarzy, co na pewno było spowodowane fatalnie przygotowanym boiskiem. Gospodarze do przerwy zdołali oddać jedyny celny strzał na bramkę z rzutu wolnego, który wyprowadził ich na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą Nasza drużyna miała dogodną sytuację na doprowadzenie do remisu, ale niestety T. Trzepizur nie wykorzystał rzutu karnego. Po przerwie obraz spotkania się nie zmienił i to drużyna gości doprowadzała do kolejnych sytuacji pod bramką Znicza jednak tego dnia nie było Nam pisane nawet doprowadzić do remisu. Na pewno nie można im odebrać tego, że walczyli do samego końca o poprawę wyniku.

Znicz Kłobuck – Victoria Częstochowa 1-0