Gościnne Miedźno

W dniu wczorajszy na obiekcie Gromu Miedźo dzięki uprzejmości władz klubu to Victoria była gospodarzem obiektu i nie była zbyt gościnna dla drużyny miejscowej. Wygrana 2:0 może nie powala ale trzeba przyznać że osłabieni brakiem braci
Góskich, Wojtka Marczyka, Piotrka Lenartowskiego i Damiana Wiewióra nasi zmiennicy całkiem dobrze poradzili sobie z poprawnie grającym Gromem. Dopiero w 34 minucie po stałym fragmencie gry piłkę głową do bramki skierował nasz stoper
Michał Załucki dla którego była to już 5 bramka w tym sezonie. Na drugą bramkę musieliśmy czekać aż do 89 minuty którą również z głowy strzelił Patryk Kłaczyński. Trzy punkty zdobyte pozwoliły nam utrzymać się w czwórce tabeli i oby
tak dalej. Przypominamy, że do końca rundy zostały tylko dwa mecze. Kolejne spotkanie już w najbliższą niedziele gdzie Victoria udaje się do Listwarty Krzepice. Powodzenia Chłopcy.