GORZKI SMAK DERBÓW

Nie tego oczekiwaliśmy po sobotnich derbach Victorii i Stradomia. Przegrana biało – zielonych, aż 0:5 to dużo, jak na gre na własnym boisku. Pierwsza częśc meczu to walka w środku pola i na naszej połowie. Nieliczne ataki z naszej strony były rozbijane przed szesnastką albo kończyły się niecelnym strzałem. Przed zakończeniem pierwszej połowy Victoria mocniej zaatakowała rywali lecz Stradom tylko na to czekał. Szybka kontra, celny strzał i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1. Druga część spotkania to bardziej otwarta gra z naszej strony... i ponownie tracimy bramki po „zabójczych” kontrach. Przy stanie 0:3 próbujemy zmiany ustawienia ale to drużyna „przyjezdnych” skoncentrowana na wygraną strzela nam jeszcze dwie bramki. Spotkanie kończy się wynikiem 0:5. Drużyna przeciwna zapewniła sobie awans do grupy mistrzowskiej, a nam pozostaje walka o trzy punkty z liderem grupy pierwszej – drużyną Pogonii Kamyk. Na spotkanie z pogonią zapraszamy już 30 kwietnia o godzinie 17:00. Ul Krakowska 80.

DO FOTORELACJI ZAPRASZAMY TUTAJ

Victoria Częstochowa – Stradom AJD Częstochowa

0:5

Strzelcy:

45’ – Kudryś,

61’ – Gierczak,

66’ – Kudryś,

81’-  Sośniak (samobójcza),