Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZKS "MOTOR" Praszka

W dniu dzisiejszym nasza drużyna młodzików brała udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZKS "MOTOR" Praszka. W pierwszym meczu, który rozgrywaliśmy z  gospodarzem turnieju okazliśmy się o 1 bramke słabsi co miało całkowicie inne odbicię pod względem gry ubu drużyn. Od pierwszej do ostatniej minuty byliśmy drużyną przeważającą w tym spotkaniu, jednakże defensywna gra gospodarzy nie dała nam swobody w polu bramkowym przeciwnika co przełożyło się na słabą skuteczność. Nasi zawodnicy grali ofensywnie przez co nadziali się na dwie skuteczne kontry Motoru, które jak się poźniej okazało były dla nas nie do odrobienia. Jedyną bramkę dla naszej drużyny po pięknym uderzeniu pod poprzeczkę strzelił Maksymilian Jura. Niestety końcowy wynik tego meczu to 2-1 dla Praszki. W drugim meczu zmierzyliśmy się z Drużyną Małpanew Ozimek, która reprezentowała wysoki poziom. Pierwsza połowa meczu była bardzo zacięta, jednak to my trafiliśmy do bramki przeciwnika jako pierwsi. Po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego Bartosz Paliwoda umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie Ozimek prezentował się już o wiele lepiej. Po nieprzemyślanym wybiciu piłki z rzutu autowego daliśmy prezent przeciwnikowi i w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się napastnik Ozimka, który po strzale w prawy róg bramki zdobył gola wyrównującego. W ostatnich minutach meczu wykorzystaliśmy błąd obrońcy Małapanew i po silnym strzale na bramke Oskara Wnuczka wyszliśmy na prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Victorii przez co mogliśmy grać dalej o najwyższe trofeum jakie było do zdobycia w Praszce. W trzecim spotkaniu z Odrą Opole kolejny raz nie daliśmy sobie urwać żadnego punktu. Bardzo dobra gra w obronie nie pozwoliła napastnikom z Opola zrobić nam większej krzywdy. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny kolejny raz strzelił Bartosz Paliwoda z rzutu wolnego. Następnie po stracie piłki w środkowej strefie boiska, Odra przeprowadziła skuteczny kontratak i 7 minut przed ostatnim gwizdkiem był remis po 1.Szybko jednak odzyskaliśmy prowadzenie po ładnym strzale Marcela Knysaka z dystansu, co dało nam wiekszą swobode w grze i przeprowadzaniu kolejncyh składnych akcji. Ostatnią bramkę w tym meczu również zdobył Marcel i nasza drużyna odnotowała drugie zwyciestwo w tym turnieju. W Ostatnim meczu dzisiejszego turnieju zmierzyliśmy się ze Skrą Częstochowa. Był to mecz, w którym zwycięzstwo dałoby nam 1 miejsce w dzisiejszych zawodach. Jednak zmęczenie po ostatnim cieżkim meczu z Odra przełożyło się na końcowy wynik tego spotkania. Nasza drużyna była zmuszona grać mecz po meczu i niestety w drugiej połowie brakło nam sił. Skra po dwóch rajdach i precyzyjnych strzałach na nasza bramke, strzeliła nam 2 gole. Pozostał duży niedosyt, ale nie możemy być niezadowoleni z dzisiejszej gry naszych Młodzików. Pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i oby tak ambitna gra naszych zawodników utrzymywała się w kolejnych meczach. Ostatecznie zajeliśmy 3 miejsce w turnieju tuż za Małapanew Ozimek (1 miejsce) i Skra Częstochowa (2 miejsce). Na 4 Miejscu w turnieju uprasowała się drużyna gospodarzy Motor Praszka a na ostatnim 5 miejscu znalazła się Odra Opole. Poziom dzisiejszych zawodów był bardzo wyrównany i na pewno udział naszej Victorii dał Młodzikom duży krok do przodu w rozwoju każdego piłkarza.

12647526_1118948264805872_6876776372141339747_n.jpg12647264_1118948521472513_2013892287780523816_n.jpg

 

Po więcej zdjęć zapraszamy do GALERII :)