JUNIORZY: Na remis z liderem

Kolejnym starciem naszych juniorów była podróż do Lublińca, gdzie mieli się zmierzyć z tamtejszą Akademią Sportową. Mecz rozpoczął się dosyć intensywnie obie drużyny szukały luki w strefie obronnej rywala do strzelenia bramki. Nasi juniorzy dochodzili jednak do groźniejszych sytuacji pod bramką gospodarzy. Co skutkowało bramką w 30 minucie Martina Matyji. Po zamieszaniu w polu karnym do futbolówki dopadł najszybciej nasz zawodnik i zmienił rezultat spotkania. Akademia miała również i swoje okazje, ale nie potrafiła ich wykorzytać. W drugiej połowie biało-zieloni dążyli do strzelenia bramki na 2-0 i tak też się stało za sprawą Konrada Jędrzejczyka, który świetnie wykończył indywidulaną akcję i niemal z zerwowego kąta umieścił piłkę w bramce. Niestety po 5 minutach od trafienia dla "Victy" gospodarze zdobywają bramkę. Po tym nasi zawodnicy zostali całkowicie zepchnięci do obrony i musieli liczyć tylko na ewentualne kontry. Podobnie jak w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami na nasze nieszczęście tracimy bramkę pod koniec meczu w 75 minucie pada bramka na remis. W końcówce spotkania doskonałą sytuację do zdobycia gola miał Szewczyk, lecz nie czysto trafił w piłkę. Wynik nie uległ zmian. Mimo, że byliśmy lepszą drużyną nie zdobywamy pełnej puli w starciu z liderem.

AS Lubliniec-Victoria Częstochowa 2:2