JUNIORZY: Przegrana w śniegu

18042722_2270780853147492_1718033821_o.pngWe wtorek 19 kwietnia odbyła się trzecia kolejka III ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Nasi zawodnicy by dalej być w grze o awans musieli ten mecz za wszelką cenę wygrać. Spotkanie rozpoczęło się w trudnych warunkach atmosferycznych ciągle sypiący śnieg utrudniał grę. Początkowo drużyna gości z Lublinca atakowała bramkę Victy, lecz bez efektu. Piłkarze biało-zielonych byli trochę "zaspani" i nie potrafili się otrząsnać. Dopiero po 20 minutach gra naszych zawodników zaczęła jakoś wyglądać. Dochodziliśmy do strzałów, ale to głównie Akademia Sportowa z Lublinca miała groźniejsze sytuacje. W 25' minucie spotkania po błędzie jednego z naszych defensorów piłka trafia do niepilnowanego zawodnika gości, a ten zmienia rezultat meczu. Victa jednak szybko wzięła się do odrabiania strat, bo już w 35' minucie Konrad Jędrzejczyk świetnie wypatrzył wbięgającego Damiana Szewczyka, do którego posłał futbolówkę, a ten "na dwa razy" umieszcza piłkę w siatce. Druga połowa wyglądała bardzo źle w wykonaniu gospodarzy. Nasza drużyna nie mogła wyjść z własnej połowy, jedynie liczyliśmy na kontry. AS Lubliniec kontrolował wydarzenia na boisku, lecz nie stwarzał sobie klarownych sytuacji do podwyższenia wyniku sportkania. W 79' minucie do zawodnika gości przypadkowo trafia piłka, a ten z woleja oddaje strzał, na który niestety nie jest w stanie zareagować Marcel Starzyński. Drugi raz pod rząd naszej drużynie nie udało się zdobyć punktów meczowych, co stawia biało-zielonych w ciężkiej sytuacji. 

Victoria Częstochowa-AS Lubliniec 1:2

35' Szewczyk