JUNIORZY: WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO

W niedzielę zostało rozegrane pierwsze spotkanie rewanżowe. Nasza drużyna juniorów udała się do Koniecpola. Mecz rozpoczął się od bezpiecznej gry z obydwóch stron, choć z przewagą na nasz zespół. Gospodarze główne zagrożenia stwarzali z rzutów wolnych i z dosyć groźnymi skutkami, ale naszczęście bez starty bramki przez Victorię. Pierwsza połowa dobiegła końca i można powiedzieć, że były to tak zwane "piłkarskie szachy" oba zespoły badały swoją grę. W drugiej połowie w 46 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Pilicę piłka dociera do niekrytego zawodnika gospodarzy, który podaję piłkę głową do kolegi z drużyny, a ten również strzałem głową pokonuje naszego bramkarza. Biało-zieloni chcieli jak najszybciej odpowiedzieć i tak też uczynili. Trzy minuty później zdobywamy bramkę za sprawą Jędrzejczyka, który dobija strzał do pustej bramki. Victoria czuła jednak nadal niedosyt i za wszelką cenę chciała wyjść na prowadzenie. Po faulu na Jędrzejczyku zostaje podyktowany rzut karny dla naszej drużyny. Do jedenastki podchodzi Snażyk i z zimną krwią wykorzystuje go. Lecz naszym zawodnikom było mało i chcieli dobić przeciwnika. W 75 minucie bramkę zdobywa Jędrzejczyk, który indywidualną akcją pokonuje bramkarza gospodarzy. Wynik meczu się nie zmienił, a Victoria z Koniecpola wywozi komplet punktów. Następny mecz nasi juniorzy zagrają z Stradomem Częstochowa. 

PILICA KONIECPOL-VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:3