Knurów Cup 2017


       W dniu 25.02.2017 nasza drużyna Młodzików rozgrywała kolejny halowy turniej tej zimy. Tym razem był to wyjazd poza Częstochowę. Po zdobyciu pierwszego i trzeciego miejsca w ostatnich dwóch turniejach nasi zawodnicy jechali do Knurowa w optymistycznych nastrojach. Biało – zieloni mieli przyjemność rywalizować z takimi zespołami jak APN Knurów I, APN Knurów II , Śląsk Świętochłowice, Góral Istebna, Gwarek Ornontowice, LKS Ciężkowianka. Nasi chłopcy tego dnia nie mieli sobie równych. W każdym spotkaniu to my dyktowaliśmy warunki i spokojnie kontrolowaliśmy gre. Sześć pewnych zwyciestw i jedna stracona bramka zapewniła nam złoty medal i najwyższy stopień na podium. Wygrany turniej Knurów Cup 2017 ogromnie cieszy tymbardziej, że do Częstochowy wróciliśmy dodatkowo z dwoma indywidualnymi wyrożnieniami.

Mianowicie najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Mateusz Kamiński, a statuetkę króla strzelców poraz kolejny przywiózł Bartłomiej Adamowski. 

            Był to zdecydowanie bardzo dobry turniej w wykonaniu naszych zawodników. Jesteśmy zadowoleni rewelacyjnych wyników naszego zespółu i już małymi krokami skupiamy się na zbliżającej się lidze.

 

Victoria  1 – 0 APN Knuów I                        D.Jaworek

Victoria  2 – 0 APN Knuów II                       M.Jura x2

Victoria  3 – 0  Śląsk Świętochłowice           B.Adamowski x2, P.Muskała

Victoria  1 – 0  Góral Istebna                         B.Adamowski

Victoria  4 – 0  Gwarek Ornontowice            B.Adamowski x3,K.Dąbrowski

Victoria  2 – 1 LKS Ciężkowianka                M.Jura, D.Jaworek