Lider pokonany...

Wminioną sobotę o godzinie 17:00 rozegrana została ostatnia kolejka w obu grupach ligii okręgowej. Victoria podejmowała lidera tabeli Pogoń Kamyk, który najprawodpodobniej zlekceważył biało - zielonych. Praktycznie przez cały mecz Victoria grała lepiej w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Początek spotkania to ataki Victorii i szybka bramka zdobyta przez Oskara Korbele. Pod koniec pierwszej połowy Pogoń znacznie odważniej starała się zagrozić bramce Damiana Fikiera. Druga połowa przebiega pod kontrolą biało - zielonych i nawet sporny rzut karny, który został fantastycznie obroniony przez Fikiera nie pozwolil naszemu preciwnikowi na strzelenie gola kontaktowego. Oskar ponowie zdobył bramkę i było po meczu. Mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale na posterunku zawsze był Woszczyna. Podsumowujac grę na boisku - różnica ponad piętnastu punktów dzielących obie drużyny nie miała znaczenia na boisku. Dziękujemy zawodnikom za waleczność i nieustępliwość na boisku. Z nadzieją oczekujemy na kolejne spotkania.