MŁODZICY: Przełamanie


Liswarta Krzepice – Victoria CzęstochowaDnia 06.05.2017 Młodzicy Victorii zmierzyli się na wyjeździe z Liswartą Krzepice. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ obie dużyny dotychczas zdobyły taka samą ilość punktów. Biało-zieloni po ostatnich dwóch słabszych meczach i problemach zdrowotnych kilku zawodników w końcu zagrali w optymalnym składzie.

Mecz rozpoczął się pod dyktando Victorii. Mocno atakowaliśmy rywala spychając gospodarzy do obrony. Graliśmy szybko, dokładnie i bardzo mądrze co spowodowało, że wyszliśmy tuż przed końcem pierwszej połowy na prowadzenie. Po dużym zamieszaniu pod polem karnym Krzepic M. Jura precyzyjnym strzałem odnalazł droge do siatki rywala. W drugiej połowie biało-zieloni grali bardziej defensywnie. Broniliśmy się od własnej połowy i czekaliśmy na odpowiedni moment, aby skontrować gospodarzy. Mimo paru składnych akcji i ładnych strzałów nie udało sie nam strzelić kolejnego gola.

Zagraliśmy dobre spotkanie i w stu procentach zasłużyliśmy na zwyciestwo. Cieszy nas to, że po raz pierwszy udało nam się nie stracić żadnego gola. Jesteśmy bojowo nastawieni na kolejny bardzo trudny mecz ze Skra Częstochowa.


Skład:

Kamiński, Knysak, Muskała, Kubat, Dąbrowski, Adamowski, Jaworek, Sikora, Jura

Rezerwowi;

Wojsik, Rakocz, Grabski


Gol:

Jura 1x