MŁODZICY: Przegrana w derbach


Victoria Częstochowa – Stradom Częstochowa


W niedziele 30 kwietnia nasza drużyna Młodzików rozegrała piątą kolejkę III Ligi Wojewódzkiej ze Stradomiem Częstochowa.

Niestety jest to kolejna porażka biało-zielonych. Mimo iż w pierwszych 20 minutach spotkania stworzyliśmy sobie kilka klarownych sytuacji, to nie udało się strzelić gola. Tego dnia również dał o sobie znać Sędzia, który nie dostrzegł 5 metrowego spalonego przy bramce na 0-1 dla Stradomia. Arbiter tego spotkania całkowicie niesprostał zadaniu i przez cały mecz utrudniał gre obu drużyn. W drugiej połowie mocno zepchnieta drużyna Stradomia wyprowadziłą skuteczną kontre i ustaliła końcowy wynik spotkania.

Był to kolejny mecz w którym widoczny był dużo większy potencjał naszych zawodników nad rywalem, ale kolejny raz tracimy cenne punkty.Skład:

Kamiński, Knysak, Wojsik, Kubat, Dąbrowski, Adamowski, Jaworek, Sikora, Jura

Rezerwowi;

Przeniosło, Rakocz, Pacek, Grabski