MŁODZICY: Przykra porażka

Stradom Częstochowa 1–0 Victoria Częstochowa


W środę 7.06.2017 odbyło się derbowe spotkanie na szczeblu III Ligi Wojewódzkiej Młodzik D1. W pierwszym spotkaniu lepsza drużyną okazał się Stradom wygrywając z biało - zielonymi 0-2.

Victoria wyżej postawiona w tabeli od „czerwonych” chciała odrobić stracone punkty z pierwszej rundy. Mocno zmobilizowani zawodnicy już od pierwszych minut ostro zaatakowali gospodarzy. Mimo kilku dogodnych sytuacji, brakowało nam precyzji i szczęścia w finalizacji akcji. Stradom zepchnięty do niskiej obrony nie potrafił utrzymać się przy piłce. Biało – zieloni kontrolowali spotkanie aż do 22 minuty, kiedy to po własnych błędach stworzyli dogodną sytuacje aby gospodarze wyszli na prowadzenie. Stradom pewnie wykorzystał tak zwany „prezent” od naszych zawodników i całkowicie cofnęli się do obrony. Do przerwy nie potrafiliśmy przebić się przez tak defensywne ustawienie „czerwonych”.

W drugiej połowie Victoria dalej atakowała jednak mało skutecznie. Z minuty na minute wkradała się w naszą drużne coraz większa nerwowość. Stradom do końca meczu nie podejmował piłkarskiej walki co mocno przeszkadzało naszym zawodnikom. Mimo dużego zaangażowania naszego zespołu tego dnia czegoś brakowało. Niestety jest to kolejny mecz w, którym lepsza gra zespołu nie przekłada się na końcowy wynik spotkania.


Skład:

Kamiński, Knysak, Muskała, Kubat, Dąbrowski, Jaworek, Sikora, Jura,

Rezerwowi;

Wojsik, Rakocz