MŁODZICY: Z Kiedrzynem na remis


Victoria Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn


W niedziele 23 kwietnia nasza drużyna Młodzików rozegrała czwartą kolejkę III Ligi Wojewódzkiej z Orłem Kiedrzyn.

Był to bardzo słaby mecz w wykonaniu biało – zielonych od dawna. Orzeł grał w ściśle defensywnym ustawieniu, z czym nasza drużyna nie potrafiła sobie poradzić. Bramkę na 0-1 straciliśmy po ewidentnym rzucie karnym. Po wielu próbach strzelania bramki udało nam się doprowadzić do remisu. Dokładnym strzałem głową popisał się P. Muskała. Tego dnia graliśmy zbyt wolno i czytelnie, by zaskoczyć rywala, przez co nie udało nam się strzelić zwycięskiego gola.

Końcowy wynik spotkania był jak najbardziej sprawiedliwy dla obu słabo spisujących się tego dnia drużyn.Skład:

Kamiński, Knysak, Muskała, Kubat, Dąbrowski, Adamowski, Jaworek, Sikora, Jura

Rezerwowi;

Wojsik, Rakocz, Ociepa


Gol:

Muskała 1x