Mamy lidera !

W dniu 03.09.2016 bialo - zieloni udali się do lidera pierwszej grupy ligii okręgowej - drużyny Piasta Przyrów. Wygrana oznaczała awans na pierwsze miejsce w tabeli. Mecz rozpoczął się od 1:0 - już w piątej minucie spotkania głębokie dośrodkowanie na długi słupek - zawodnik Piasta Dominik Słabosz pokonuje Fikiera. Cala pierwsza połowa to ostra walka na boisku w której ukoronowaniem byl gol zdobyty przez Michała Załuckiego [36' spotkania]. Druga połowa to bezustanne ataki Victorii. Brak skuteczności jednym razem poprzeczka - drugim minimalne pudlo. Po jednym z rzutów rożnych ponownie z głowy bramke zdobywa Michał "Misiek" Załucki. A bylo to dopiero w 88 minucie spotkania. Wygrana - dopisujemy do tabeli 3 punkty, co sprawia, ze stajemy się liderem tabeli. Upał panował nie tylko na boisku ale także na widowni, której trudno było pogodzić się z porażką swoich pupili. My wracamy do domu z poczuciem dobrze wykonanego zadania i z uśmiechem na twarzy :)

Następne spotkanie juz w sobotę o godzinie 17:00 a przeciwnikiem będzie Warta Mstów.