Mecz kontrolny

Victoria Częstochowa 9 – 8 Rap Radomsko

Dnia 04.08.2017 Trampkarze młodsi Victorii Częstochowa rozgrywali na własnym stadionie mecz kontrolny z Rap Radomsko. Mecz podzielony był na trzy tercje 30 mintowe. Po pierwszej tercji biało-zieloni dominowali na boisku co pozwoliło nam na pewne zwycięstwo 3-1. W drugiej tercji meczu obie drużyny grały na równym poziomie. Victoria mimo groznych ataków gości potrafiła dalej utrzymać zwycięstwo. Po drugiej części spotkania biało-zielonie prowadzili 6-3. W ostatnich 30 minutach Radomsko postawiło wszystko na jedną karte. Każda z drużyn stworzyła sobie ogrom sytuacji jednak to goście byli skuteczniejsi. Rap był częściej przy piłce i aż pięć razy trafili do bramki M. Kamińskiego. Trzecia tercja płyneła pod dyktando gości jednak tego dnia bardzo dobra skutecznością popisał się M. Jura, który doprowadził biało-zielonych do zwycięstwa.

Mecz zakończył się wynikiem 9-8.