Mecz z Amatorem Golce

W ostatnią niedzielę Victoria Częstochowa podejmowała na swoim obiekcie drużynę Amatora Golce. Spotkanie to nie było porywającym widowiskiem, choć bramka zdobyta w pierwszym kwadransie gry przez drużynę przyjezdnych mogła się podobać zgromadzonym widzom. Techniczny strzał z 18 metrów z rzutu wolnego kompletnie zaskoczył Damiana Fikiera. Bramkę na 1:1 w 32 minucie strzelił Jakub Suchański. Strzelcami kolejnych goli byli w 41' Oskar Korbela i w 44' Michał Załucki.

Druga połowa była kopią pierwszej odsłony. Atak Victorii i kolejne bramki w 50' Adama Górskiego i w 80' Bartka Ciury. To kolejne nasze zwycięstwo. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne spotkania.