MECZ ZA 3 PUNKTY !

OKRĘGOWA KARUZELA RUSZYŁA NA CAŁEGO. WCZORAJ BIAŁO – ZIELONI WYBRALI SIĘNA MECZ LIGOWY DO MIEDŹNA, ABY POWALCZYĆ O PUNKTY Z TAMTEJSZYM GROMEM. KONIEC WAKACJI TO JESZCZE URLOPY I WYJAZDY, WIĘC TRENER ADRIAN PASIEKA NIE MÓGŁ SKORZYSTAĆ ZE WSZYSTKICH SWOICH ZAWODNIKÓW. CAŁY MECZ TO WYRAŹNA PRZEWAGA VICTORII I DOMINACJA W KAŻDYM ELEMENCIE PIŁKARSKIEGO RZEMIOSŁA. JUŻ W 10 MINUCIE TRENER ADRIAN PASIEKA WYKORZYSTAŁ RZUT KARNY I BEZBŁĘDNIE POKONAŁ PIOTRA KOTTA. KOLEJNE DWIE BRAMKI W 28 I 30 MINUCIE SPOTKANIA STRZELIŁ ADAM GÓRSKI I TAKIM WYNIKIEM ZAKOŃCZYŁA SIĘ PIERWSZA POŁOWA. MOCNE UDERZENIE VICTORII PO PRZERWIE TO GOL MACIEJA KOZIOŁKAW 51 MINUCIE ORAZ PIĘĆ MINUT PÓŹNIEJ – STRZAŁ JAKUBA SUCHAŃSKIEGO, KTÓRY ZNALAZŁ DROGĘ DO BRAMKI GROMU. CAŁA DRUŻYNA ZAGRAŁA DOBRE SPOTKANIE I POSZCZEGÓLNE FORMACJE NIE POPEŁNIAŁY BŁĘDÓW, CZEGO DOWODEM BYŁY JESZCZE DWIE BRAMKI: W 60 MINICIE GOL BARTŁOMIEJA KACZMAROWICZA I PIĘKNA BRAMKA WOJCIECHA MARCZYKA W 78 MINUCIE SPOTKANIA. MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM O:7. VICTORIA ZAINKASOWAŁA TRZY PUNTKY.

SKŁAD: FIKIER – ZAŁUCKI, SOŚNIAK, HYRA, PASIEKA (PUTRESZA), CIURA (MARCZYK), KACZMAROWICZ, SUCHAŃSKI, WIEWIÓRA, KOZIOŁEK (KŁACZYŃSKI), GÓRSKI ADAM

ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI  >> TUTAJ <<

KOLEJNE SPOTKANIE BIAŁO ZIELONI ROZEGRAJĄ Z DRUŻYNĄ LISWARTA KRZEPICE JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ O GODZINIE 17:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY I PROSIMY O GORĄCY DOPING.