Odpoczynek, a jednak praca

Poniedziałek 23.07

Victoria Częstochowa 5-1 ZPN Opole 2005

         W trzecim dniu obozu nasi Trampkarze rozegrali drugi mecz kontrolny podczas okresu przygotowawczego do zbiliżającego się wielkimi krokami sezonu. Przeciwnikiem naszej drużyny był ZPN Opole 2005.

            Mecz od pierwszej minuty toczył się bardzo nerwowo i chaotycznie. Zawodnicy z Opola mimo, że byli młodsi o rok od naszej drużyny postawili nam bardzo trudne warunki gry. Trzeba podkreślić, że biało – zieloni w tym dniu byli już po cieżkim treningu motorycznym co można było dostrzec gołym okiem podczas meczu. Jednakże Opole mimo bardzo dobrej organizacji w grze nie było wstanie poradzić sobie z ciągłymi atakami Victorii. W 20 minucie spotkania bramkę na 1-0 po bardzo ładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył K.Juszczyk. Do końca pierwszej części spotkania do siatki trafili jeszcze M.Opiłka i K. Dorożański.

            W drugiej połowie to Opole przejeło inicjatywe. M. Kamiński popisał się dwoma ładnymi interwecjami, które powstrzymały nas od utraty bramki na 3-1.Victoria wykorzystała ofensywne ustawienie rywala i przeprowadziła dwie kontry, które podniosły wynik spotkania do 5-0. Autoryami goli byli ponownie K.Dorożański i T.Xerxa. W ostatnich minutach spotkania Kadra Opola przeprowadził skuteczny kontratak, który ustawił konicowy wynik meczu na 5-1.

            W dniu jutrzejszym nasi zawodnicy rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem biało-zielonych będzie miejscowa drużyna LKS Szaflary 2003.