Rozgrywki - turniej i sparing.

W sobotę i niedziele nasze wszystkie grupy rozegrały staringi i turnieje.

Seniorzy grali sparing z drużyną Płomienia Czarny Las. Początek meczu dla Victorii po dobrej akcji szybko wychodzimy na prowadzenie,Pasieka idealnie obsłużył Niedbałę któremu nie pozostło nic innego jak strzelić pierwszą bramkę. Ta bramka źle zadziałała na naszych zawodników , nastąpił słabszy okres naszej gry gdzie tracimy dwie bramki. Jeszcze przed przerwą strzelamy bramkę wyrównujacą autorstwa Korbeli który świetnie zachował się w polu karnym przeciwnika wymanewrował obrońców i pewnie pokonał bramkarza gości. Druga połowa to dominacja naszej drużyny. Bardzo dobrze zagraliśmy drugie czterdzieści pięć minut strzelając dwie bramki. Po składnych akcjach całej drużyny strzelamy trzecią bramkę w 63 min autorstwa Górskiego. Wynik spotkania w 70min ustalił Pasieka. Podsumowując dzisiejsze spotkanie trzeba powiedzieć że widać dobrą pracę całej drużyny po dobrze przygotowanych akcjach strzelamy cztery bramki stwarzając sobie jeszcze kilka dogodnych sytłacji bramkowych to napewno cieszy wygrywamy kolejny sparing .

VICTORIA -Czarny Las  4:2  (2:2)

Bramki :
1:0 Niedbała
1:1 Stefański T
1:2 Stefański T
2:2 Korbela
3:2 Górski
4:2 Pasieka

I połowa
Jastrzębski Brzozowski Załucki Słowikowski Suchanski Niedbała Pasieka Nabialek Frukacz Marczyk Korbela

II połowa
Fikier Kaczmarowicz Załucki Ciura Brzozowski Lenartowski Pasieka Marczyk Putresza Kłaczynski Górski

Młodzicy trenera Mizgały starli się z RKS Raków [rocznik 2003] trenera Kuczery. Mecz zakończył się przegraną Victorii 3:5. Ale przebieg meczu mógł się podobać. Z pełnym optymizmem możemy patrzeć na nadchodzącą rundę wiosenną. 

W niedzielny poranek trampkarze Victorii, zmierzyli się z drużyną UKS Raków, którą pokonaliśmy 4:3. Spotkanie było wyrównane, choć zawodnicy obu drużyn marnowali dogodne sytuacje strzeleckie. Teraz czeka nas okres ferii - miejmy nadzieję, że uda nam się wypracować skuteczność. 

Wrótce również szczegółowa relacja z turnieju, w którym zagrała nasza najmłodsza grupa - żaków. Zapraszamy ! 

Relacje z poszczególnych meczów: 

Seniorzy klik.