SENIOR: GOŚCINNE PSARY

W ostatnią niedzielę maja rozpoczęliśmy rundę rewanżową, a naszym przeciwnikiem był drużyna ORŁA PSARY-BABIENICA, która podejmowała nas na swoim boisku. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną 4:1 i drużyna Orła aby myślec o pozostaniu w lidze okręgowej musiała wygrać niedzielny mecz. Trener Adrian Pasieka z drużyną biało - zielonych wiedział, jaki spoczywa na nich ciężar. Założenia przedmeczowe zrealizowane zostały w 100%, a wygrana 1:5 jest tego doskonałym dowodem. W 25 minucie w dość przedziwny sposób, drogę do bramki znalazł Adam Górski lecz drużyna Orła jeszcze przed przerwą znalazła sposób na defensywę biało - zielonych wyrównując wynik na 1:1. Druga połowa to już dominacja Victroii. 49 minuta bramka Oskara Korbeli. Cztery minuty później gol na 1:3 Adama Górskiego, który wprowadził w drużynie przeciwnika sporo nerwów. W 77 minucie spotkania Adrian Pasieka wykorzystuje rzut karny i zdobywa kolejny punkt. Spotkanie zakończył już trzeci gol Adama Górskiego. Orzeł Psary Babienica pożegnał się tym samym z Ligą Okręgową. Życzymy im szybkiego powrotu, a naszym zawodnikom kolejnych wygranych do końca rundy rewanżowej.