SENIORZY:Żarki zdobyte.

W bardzo dobrym nastroju wracali do domu zawodnicy Victorii z meczu 3 kolejki ligi okręgowej.Podopieczni trenera Minkiny pokonali na wyjeżdzie drużynę Zielonych Żarki 0:2.Obie bramki padły w pierwszej odsłonie gry.Na zero jeden już w 14 minucie strzelił Jakub "Bob" Nowakowski drugą 8 minut póżniej Adaś Górski.Gospodarze starali się zdobyć bramkę kontaktową ale cała nasza jedenastka  na czele z Michałem Brusiem nie popełniła błędu.Widać że drużyna Victorii z każdym spotkaniem robi postępy i czuje się coraz pewniej.Mamy nadzieję że już w środe 30 sierpnia zainkasujemy kolejne 3 punkty ponieważ na krakowską zawita Lotnik Kościelec który jest w tabeli tuż za biało-zielonymi.Serdecznie zapraszamy środa 30 sierpnia godzina 17/00 ulica Krakowska 80.