SENIORZY: Bez wygranej

Czarna passa Victorii trwa.Tym razem ulegliśmy Zielonym Żarki 3-1 i mimo przewagi w pierwszej połowie nie potrafiliśmy zdobyć gola i objąć prowadzenia.Brak skuteczności zemścił się jeszcze przed przerwą i to my schodziliśmy do szatni z jednobramkową stratą.Druga odsłona to podobny obraz gry Victoria fajnie gra futbolówką ale brak skuteczności mści się kontrami które bezlitośnie wykorzystuje Bartosz  Gliński\w tym meczu mógł pochwalić się hat-trickiem\.Honorowe trafienie dla nas w doliczonym czasie gry zaliczył Mateusz Piątkowski.Biało-zieloni w tym spotkaniu nie byli drużyną gorszą ale brak skuteczności i szczęścia  przyczynił się do porażki 3-1.Jeżeli trener wyeliminuje te mankamenty to o wynik spotkania z drużyną Jedności Boronów możemy być spokojni.Na mecz zapraszamy już w sobotę 3 czerwca o godz.17\30.Zachęcamy do wspólnego kibicowania.