SENIORZY: OSTATNI GWIZDEK

Ostatnim meczem zakończyliśmy rozgrywki ligi okręgowej. Drużyna Victorii podejmowała na własnym obiekcie Pilicę Koniecpol. Mecz wygrali biało - zieloni 4:0. Warto podkreślić fakt, że podopieczni trenera Pasieki wystąpili w dość nietypowych jak na gospodarza meczu barwach - biało czarnych. Był to ukłon w stronę naszego sponsora - firmy DMK INVEST, która ufundowała nowy komplet strojów.

Początek spotkania to ataki Victorii, które zostały uhonorowanę bramką Oskara Korbeli w 20 minucie spotkania. Skromne 1:0 do przerwy nie oznaczało jednak nudnego spotkania. W pierwszej połowie gospodarze przeprowadzili kilka dobrych akcji, które mogły podobać się kibicom. Druga połowa to gol Adama Górskiego w 50 minucie, a chwilę później bramka Adriana Pasieki.

Mecz dobiegał końca, a ataki Victorii nie ustawały czego skutkiem była bramka Adama Górskiego w 86 minucie spotkania. Victoria Częstochowa z dorobkiem 3 punktów utrzymała pozycję lidera grupy spadkowej wygrywając wszystkie osiem meczów. Gratulujemy trenerowi oraz zawodnikom osiągniętych sukcesów i życzymy sobie aby dobra passa naszej drużyny nie ustała. Wyrażamy nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy walczyć o "coś" więcej niż grupa spadkowa. Dziękujemy biało zielona armio !