SENIORZY: WAŻNE ZWYCIĘSTWO.

W ostatniej kolejce Victoria podejmowała na swoim obiekcie Sparte Szczekociny.Mecz który rozpoczął się minutą ciszy ku uczczeniu śmierci Ś.P. Jana Cichonia wieloletniego pracownika i sympatyka biało-zielonych zakończył się wygraną a zwycięstwo zostało dedykowane właśnie panu Jankowi.Sparta to niewygodny przeciwnik, który odbierał punkty wyżej notowanym rywalom.

Tego dnia jednak Victa była drużyną lepszą i widać było, że chcieliśmy ten mecz wygrać.Pierwsza bramka wpadła w 38 minuci,a strzelcem gola był Piotr Lenartowski precyzyjnym strzałem z głowy.Jednak tuż przed przerwą boisko musiał opuścić Kacper Chęciński za drugą żółtą kartkę. Dobrze wiemy, że gra w 10-tke nie musi zakończyć się przegraną czego dowodem był nasz mecz przeciwko Warcie Mstów, która wygrała z nami 4:2. Na drugą połowe Victoria wyszła podrażniona , to my graliśmy piłką i raz za razem zagrażaliśmy bramce gości. To po jednym z takich ataków w 56 minucie bramke na 2:0 strzela Adaś Górski. Końcówka meczu to kontrola gry i rozważna obrona i nagle ....upss 80 minuta druga żółta kartka dla Adama Górskiego i gra w 9-ciu .Jednak kibice nie zauważyli chyba tego, ponieważ to my ciągle atakowaliśmy bramke gości. Wygrana 2:0 cieszy choć to i tak zdecydowanie za mały bilans punktów zdobytych w rundzie jesiennej. Do zobaczenia na wiosnę.