(SENIORZY) ZDOBYWAMY KOLEJNE PUNKTY...

W MINIONY CZWARTEK ROZEGRALIŚMY CZWARTĄ KOLEJKĘ SPOTKAŃ, A PRZECIWNIKIEM NASZYM BYŁA DRUŻYNA ORŁA PSARY - BABIENICA. PIERWSZA POŁOWA TO DUŻA PRZEWAGA BIAŁO - ZIELONYCH. LISTĘ CELNYCH STRZAŁÓW OTWIERA SEBASTIAN SOŚNIAK, KTÓRY STRZELA PIERWSZEGO GOLA JUŻ W 10 MINUCIE !. DO PRZERWY JESZCZE DWA PEWNE RZUTY KARNE WYKONANE PRZEZ ADRIANA PASIEKĘ. DO PRZERWY SCHODZIMY Z WYNIKIEM 3:0.

DRUGA POŁOWA TO CZĘSTSZE ATAKI ORŁA I COFNIĘCIE SIĘ GOSPODARZY DO DEFENSYWY. SKUTKIEM CZEGO BYŁ GOL DLA DRUŻYNY ORŁA (62'). ZAWODNICY VICTORII ZMOTYWOWANI PIERWSZYM GOLEM PRZECIWNIKA PONOWNIE RUSZAJĄ NA BRAMKE CZEGO EFEKTEM JEST GOL ADAMA GÓRSKIEGO W 80 MINUCIE SPOTKANIA.

WYNK 4:1 UDAŁO NAM SIĘ UTRZYMAĆ DO KOŃCA SPOTKANIA. TYM SAMYM DOPISUJEMY KOLEJNE 3 PUNKTY DO TABELI GRUPY SPADKOWEJ, KTÓREJ OD DWÓCH KOLEJEK JESTEŚMY LIDEREM.