SENIORZY:SĄDNY KWADRANS.

Za nami druga kolejka rundy wiosennej a zarazem druga porażka.Po przegranym 3:0 z drużyną Orła Kiedrzyn na własnym obiekcie podejmowaliśmy zespół Zielonych Żarki.W przeciwieństwie meczu z Orłem gdzie bramki straciliśmy kolejno w 86,89 i 90 minucie tym razem goście znokautowali nas w pierwszym kwadransie gry.Gole dla przyjezdnych padły w 7,13 i 15 minucie meczu.Po wyrażnym przespaniu początku spotkania gra naszego zespołu zaczęła wyglądać znacznie lepiej, ale drużynę którą chcielibyśmy oglądać zawsze mogliśmy zobaczyć dopiero w drugiej połowie spotkania.Podopieczni Sebastiana Żebrowskiego byli drużyną przeważającą grali bardziej agresywnie i z pomysłem.Skutkiem lepszej gry była bramka zdobyta w 81 minucie a strzelcem jak się póżniej okazało jedynego dla nas gola był Kamil Korbel.Trudno powiedzieć czy to dobrze czy żle że na początek rozgrywek trafiliśmy na dwie najmocniejsze ekipy ligii.Jesteśmy chyba najmłodszą drużną rozgrywek średnia wieku na mecz to tylko 21,6 lat.Gra biało-zielonych miejscami wygląda naprawde dobrze widać że potrzeba nam tylko czasu i będzie coraz lepiej,wierzymy w to i czekamy na pierwsze punkty.