SENIORZY:Wreszcie zwycięstwo.

Wreszcie doczekaliśmy się wygranej.Po 0:0 z drużyną Jedności Boronów wczorajszy mecz z ekipą Zielonych Żarki roztrzygneliśmy na własną korzyść 2:0.Już w 4 minucie drogę do bramki gości po ładnym strzale znalazł Adam Górski.Biało-zieloni mogli jeszcze w pierwszej połowie podnieść rezultat ale albo sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki albo na posterunku stał Stańczyk Tomasz bramkarz drużyny przyjezdnej.Druga połowa to naprawdę dobra gra  naszych chłopców ale gol padł dopiero w 70 minucie.Po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry bramke z głowy strzelił Michał Załucki.Gra Victorii napawa optymizmem i miejmy nadzieje że najbliższe spotkanie na które udamy się do Mrzygłodu aby rozegrać mecz z tamtejszym LZS-em zakończy się rówież wygraną.