Sobota 16.12 Mecz Kontrolny Skra Częstochowa 3-2 Victoria Częstochowa

W sobote 16.12 trampkarze młodsi rozgrywali kolejny mecz konrolny przed przerwa świąteczną. Tym razem przyszło nam mierzyć się z bardzo silną drużyną Skry Częstochowa, która na codzień gra w II lidzę Śląskiej. Mecz podzielony był na trzy tercję 20 minutowe. W każdej z tercji dało się zaobserwować bardzo dobra grę obu drużyn. Victoria choć słabiej rozpoczeła to spotaknie, ponieważ po pierwszej części przegrywała 2-0, to portafiła się podnieść i przejąć inicjatywe. Graliśmy bardzo składnie i realizowaliśmy nałożone sobie wrześniej założenia. Pierwszym sygnałem do wiary we własne siły był gol zdobyty przez Tymoteusza Trzepizura z około 20-25 metrów w samo okienko bramki przeciwnika. Każda z drużyn grała dzisiejszego dnia otwary football co na pewno podobało się obu trenerom. Drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył zawodnik testowany po uderzeniu głową po strałym fragmencie gry. Niestety po raz kolejny dobra postawa naszej drużyny nie przełożyła się na efekt końcowy. Przegraliśmy to spotkanie 3-2 choć było to bardzo wyrównany mecz. Był to na pewno udany sprawdzian naszych trampkarzy, która napawa do optymizmu przez ciężką pracą podczas okresu przygotowawczego.

Gole: Tymoteusz Trzepizur 1x Zawodnik testowany 1x