Sparing z Polonią Poraj

W zakończonym meczu sparingowym Victoria przegrała z Polonią Poraj - piątą drużyną czwartej ligi. W tym interesującym i stojącym na dobrym poziomie meczu padła tylko jedna bramka.

Victoria w całym spotkaniu wypracowała sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki, niestety tego dnia celowniki zawodników Victorii były rozregulowane. W pierwszej połowie 17 minucie po bardzo ładnej trójkowej akcji Pasieka zagrał do Niedbały a ten idealnie dośrodkował do Nabiałka który miał piłkę na głowie i pustą bramkę niestety z pięciu metrów bramki nie strzelamy. Po rzucie rożnym w 23min. bliski szczęścia był Pasieka ale piłkę złapał bramkarz Poloni - Kępka. Jeszcze przed przerwą kolejna dobra akcja Victorii, bliski sfinalizowania tej sytuacji bramką był Kaczmarowicz.
W drugiej połowie kolejna ładna akcja naszej drużyny Niedbała Pasieka Korbela nie wykorzystują dogodnej sytuacji do strzelania bramki. Kilka minut później sytuacji 2 na 1 z Piwińskim nie wykorzystali Kaczmarowicz z Korbelą. W 60 minucie Polonia Poraj strzela bramkę na 1:0. Kolejną dobrą sytuację  do strzelania bramki stwarzamy po rzucie rożnym strzał głową Załuckiego z linii bramkowej wybija Psonka. Ostatnią dobrą sytuację na zmianę wyniku meczu nie wykorzystuje Korbela będący w dobrej sytuacji uderza prosto w bramkarza. Podsumowując sobotni sparing Victorii  na pewno należy cieszyć się z dobrej gry jaką zaprezentowali nasi zawodnicy.

Już w pierwszych minutach meczu kontuzji nabawił się Igor Górski. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.

Kolejny sparing rozegramy już w sobotę 13.02 na boisku sztucznym, przeciwnikiem będzie Płomień Czarny Las.

Victoria :
I połowa - Jastrzębski Brzozowski Załucki Górski(Sosniak) Marczyk Pasieka Niedbała Nabialek Lenartowski Kaczmarowicz Korbela

II połowa - Jastrzębski Brzozowski Suchanski Załucki Sosniak Nabialek (Frukacza) Kaczmarowicz (Putresza) Pasieka Niedbała Marczyk Korbela (Kłaczynski)

Zapraszamy do relacji z tego wydarzenia pod TYM linkiem.