Sparta story

Meczem z drużyną Sparty Lubliniec na boisku Mechanika Kochcice\obiekty gospodarza są remontowane i rozbudowywane\Victoria rozpoczęła gre w grupie mistrzowskiej klasy okręgowej.Już na początek rozgrywek lider grupy pierwszej spotkał się z liderem grupy drugiej.Drużyna z Lublinca bardzo poważnie myśli o grze w 4 lidze więc mecz zapowiadał się emocjonująco.Już w 4 minucie było 0-1 bo przepięknym strzałem z około 16 metrów popisał się Mariusz Kubanek który zerwał pajęczyne w bramce gospodarzy.Victa w pierwszej połowie dobrze operowała futbolówką,długo utrzymywaliśmy się przy piłce i likwidowaliśmy wszystkie akcje Sparty przed 16-metrem bramki "Jastrzębia".Uhonorowaniem przewagi w tej cześci spotkania był gol na 0-2 którego w 42 minucie meczu strzelił "Brzoza"Michał Brzozowski.Drugie 45 minut to nieco lepsza gra gospodarzy czego dowodem była bramka zdobyta w 56 mincie przez Bogusława Borowca.Biało-zieloni po stracie gola troszke się pogubili czego skutkiem były coraz śmielsze ataki Sparty.Victa rownież miała okazje aby podnieść wynik ale zawsze na przeszkodzie stawał Michał Miesiączek bramkarz gospodarzy.Nadeszła 77 minuta i drugi raz  na liste strzelców wpisał się Borowiec który dość szczęśliwym strzałem pokonał naszego Kube.Remis 2:2 dotrzymał się do końca meczu mimo ataków z jednej i drugiej strony.Warto dodać że doping kibiców Victy jak i Sparty mógł służyć za przykład w tej klasie rozgrywkowej.Następny mecz już w najbliższą sobote 20. maja gdzie na ulice Krakowską zawita drużyna Mrzygłodu.Serdecznie zapraszamy.