Sponsor JUROFF

Miło nam poinformować o kolejnym sponsorze, który pragnie wspomóc grupy KOS Victorii Częstochowa. Firma, która udziela wsparcia to JUROFF Dziękujemy w imieniu chłopców i mamy nadzieję, że współpraca zaowocuje obopólną korzyścią.

Naturalna woda mineralna JUROFF jest czerpana z triasowych złóż wodonośnych, zlokalizowanych pod Jurą Krakowsko-Częstochowską. Jest to woda średnio zmineralizowana, cechująca się niepowtarzalnym smakiem i jakością. JUROFF to marka nowoczesna, innowacyjna, skierowana na konsumentów ceniących naturalne pochodzenie produktów. Marka jest obecna na polskim rynku od 2008 roku.

Właścicielem marki JUROFF jest polska firma Mineral Water Production Sp. z o.o., opierająca swą działalność o zasady zrównoważonego rozwoju. Są nimi przede wszystkim dbanie o ochronę środowiska, promowanie zdrowego trybu życia i sportu oraz inicjowanie i wspieranie lokalnych przedsięwzięć.

JUROFF zdobywa uznanie aktywnych konsumentów i jest marką rozpoznawalną na rynku. Woda mineralna JUROFF jest wpisana na listę europejskich naturalnych wód mineralnych.