Trampkarze Młodsi nie zwalniają tempa

W środowe popołudnie Nasi Trampkarze pojechali z myślą o kolejnych 3 pkt do Kłomnic. Jednak mimo wysokiego zwycięstwa mecz nie należał do najłatwiejszych. Początek spotkania to najtrudniejszy moment Naszych zawodników gdzie mimo prowadzenia gry tracimy bramkę jako pierwsi. Po straconym golu szybko wzięliśmy się do odrabiania strat i do przerwy prowadziliśmy już 3-1. Po przerwie obraz dzisiejszego meczu nie zmienił się i to Victoria była stroną dominującą, czego efektem były kolejne bramki. Mimo dobrej gry ofensywnej, Nasza defensywa popełniła kilka błędów, które trzeba wyeliminować w następnych kolejkach.

Bramki : Jura x3 , Trzepizur, Adamowski, Muskała, Opiłka

Skład : Kamiński , Kubat, Knysak, Sioma, Muskała , Kawa, Trzepizur, Opiłka, Przepiórkowski, Adamowski ,Jura

Grali również : Brendzel