Trudna inauguracja sezonu za nami !

w ostatani weekend liga okręgowa rozpoczęła sezon 2016/2017. Drużyna Victorii podejmowała na własnym boisku Gminę Kłomnice. Był to typowy mecz walki, który zakończył się zwycięstwem gości 1:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0, a bramkę "do szatni" w 45 minucie strzelił Górski Adam. Druga połowa to walka na całym polu. Obie drużyny próbowały atakować to z prawej to z lewej strony boiska. Więcej sił zachowała drużyna gości, która zdobyła bramkę w 72 i 83 minucie gry. Warto dodać, że w drużynie gospodarzy zadebiutował szesnastoletni bramkarz - Marcel Starzyński oraz zawodnicy, którzy wzmocnili Victorię w przerwie wakacyjnej - Tomasz Żydek, Damian Wiewióra, Maciej Koziołek oraz Przemysław Chyra. Na ławce rezerwowych znajdował się młody Daniel Snażyk.