(U-14) AS Lubliniec - Victoria Częstochowa 2:6. Nasza drużyna z Awansem!

dsc_0906.jpgNa ostatni mecz nasza drużyna wybrała się do Lublińca gdzie przeciwnikiem była tamtejsza Akademia Sportowa. Pojedynek ten był bardzo ważny dla układu tabeli, bo zwycięstwo gwarantowało awans  do 2 ligi wojewódzkiej. Podopieczni Karola Kuczery pewnie ten cel zrealizowali i z bilansem 14 zwycięstw i 2 remisów wygrali ligę.

Zawodnicy nie pokazali zbyt porywającego widowiska, ani jedna jak i druga drużyna nie zaprazentowały wysokiego poziomu piłkarskiego, lecz mimo tego to nasz zespół od początku do końca spotkania prowadził grę i stwarzał sobie dużo więcej sytuacji niż przeciwnicy. Wynik spotkania po rzucie wolnym otworzył Jakub Mysłek. Kolejne trafienia dorzucili: Jakub Matyja, Dawid Drabik, Antoni Rybaniec oraz dwie bramki zapisał na swoim koncie Sebastian Słabosz. Po meczu mogliśmy już spokojnie świętować i w radosnych humorach wracać do Częstochowy. Mecz w Lublińcu był też ostatnim dla Trenera Karola Kuczery, ale po spełnieniu przedsezonowych celów może spokojnie zostawić drużynę, po to by dalej rozwijać swoje umiejętności trenerskie.  Naszym chłopakom serdecznie gratulujemy i będziemy trzymać kciuki za pojedynki z zespołami ze Śląska.

Akademia Sportowa Lubliniec - Victoria Częstochowa 2:6

Skład: Paliwoda, Jabłoński - Rydz, Gurbała, Mysłek, Rybaniec, Włochowicz, Matyja, Drabik, Słabosz, Wnuczek, Caban - Wojsik, Sularz, Piekarczyk, Rabiniak, Mach, Wester, Skrzydeł.

Bramki: Słabosz x2, Mysłek, Rybaniec, Matyja, Drabik.