(U-14) Polonia-Unia Widzów - Victoria Częstochowa 1:5

dsc_0176.jpg

Wysoki wynik wcale nie świadczy o tym, że mecz z zespołem z Widzowa był łatwy. Przeciwnik grający bardzo rozsądnie, postawił dość wysoki próg naszej drużynie, która dzięki konsekwętnej grze przez całe spotkanie osiągnęła korzystny rezultat. Do przerwy dzięki bramce Jakuba Mysłka prowadziła 1:0, a mogło być jeszccze więcej ale skuteczne interwencje bramkarza lub niecelne uderzenia spowodowały, że na przerwę schodziliśmy tylko z jednobramkową przewagą. Druga część spotkania, zaczęła się od błędu naszych zawodników, co od razu wykorzystali miejscowi strzelając bramkę na remis. To spowodowało, że zespół Polonii-Unii, dość niespodziewanie zaczął stwarzać sobie sytuacje po naszą bramką. Nie trwało to jednak zbyt długo bo dzięki dwóm bramką Oskara Cabana znów wyszliśmy na prowadzenie, a kolejne bramki Mikołaja Macha i Sebastiana Słabosza ustaliły wynik meczu.

Polonia-Unia Widzów - Victoria Częstochowa 1:5

Sklad: Paliwoda, Jabłoński - Rydz, Gurbała, Mysłek, Rybaniec, Włochowicz, Słabosz, Wnuczek, Matyja, Caban, Drabik - Skrzydeł, Wester, Mach, Piekarczyk, Sularz.

Bramki: Mysłek, Caban x2, Mach, Słabosz

 

Fotorelacje z meczu można obejrzeć na naszym Facebookowym fanpagu:

https://www.facebook.com/victa2003/