Udane zakończenie lata

W dniu wczorajszym rozegraliśmy kolejną rundę ligii okręgowej. Przeciwnikiem biało - zielonych był lider naszej grupy - zawsze groźny Lotnik Kościelec. Po remisie z Wartą Mstów podopieczni Adriana Pasieki czuli mocny głód zwycięstwa, który był widoczny już od początku spotkania. Obie druzyny atakowały od pierwszych minut. W pierwszym kwadransie meczu obie drużyny mogły objąć prowadzenie, ale dopiero w 22 minucie Adam Górski pokonał bramkarza Lotnika i umieścił piłkę w siatce gości. Końcówka pierwszej połowy to lekka przewaga Victorii, ale nie udokumentowaliśmy jej strzeleniem kolejnej bramki. Po przerwie pogoda wyraźnie pokrzyżowala plany wszytskim zawodnikom. Mżawka zamieniła się w ogromną ulewę, która znacznie utrudniała grę na boisku. Szybciej do takich warunków przystosowali się biało - zieloni, którzy cały czas kontrolowali przebieg gry i mimo niewykorzystaneho rzutu karnego w 81 minucie po ładnj akcji całej drużyny bramkę na 2:0 strzela Jakub Suchański. Od tego momentu drużyna już wiedziała, że trzy punkty zostają przy Krakowskiej - na pewno nie pozwolimy odebrać sobie zwycięstwa. W samej końcówce trener wykorzystał zmiany, aby dać wytchąć zawodnikom, którzy zostawili serducha na boisku w tych naprawdę trudnych warunkach atomsferycznych. Warto nadmienić, że kontuzji doznał Michał Brzozowski, który został zniesiony z boiska przy pomocy kolegów, co sprawia, że najprawdopodobniej nie zobaczymy go w kolejny spotkaniu. Dziękujemy naszym zawodnikom i trenerowi, że po raz kolejny udowodnili, że Victoria oznacza zwycięstwo w każdych warunkach ! Ogromne podziękowania należą się również kibicom, którzy wytrwali do końca, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych.