Victa robi swoje

W niedziele 4.03 trampkarze młodsi rozgrywali kolejny mecz kolntrolny. Tym razem rywalem biało zielonych była druzyna Juventusu Piekary Śląskie, która nacodzień gra w II lidze wojewódzkiej.

Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie gdyż niespełna dwa miesiące temu obie drużyny grały ze sobą i po bardzo wyrównanym meczu Piekary zwyciężyła 3-2. Victoria mimo niepełnej kadry w tym dniu miała mozliwość wykorzystania aż 17 zawodników. Od pierwszego gwizdka zawodnicy podeszli do siebie z dużym respektem. Na boisku panowała przede wszystkim dyscyplina taktyczna  i dokładność w każdym działaniu. Pierwsza gol padł w 18 minucie po samobójczym trafieniu jednego z defensorów gości. Biało zieloni przy wyniku 1-0 grali bardzo mądrze zmuszając rywala do błedów. Drużyna z Piekar mimo duzego procentu posiadania piłki nie byłą wstanie zagrozić bramke M. Kamińskiego. Nasza zespół starał się po każdym odbiorze piłki przejść do szybkiego ataku na bramkę przeciwnika. Była to dobra decyzja gdyż goście całkowicie nie potrafili poradzić sobie z naszymi kontrami. Tuż przed przerwa po składnej akcji naszego zespołu M. Opiłka podniósł wynik spotkania na 2-0.

W drugiej odłonie spotkania biało zieloni całkowicie przejeli inicjatywe. Po dwóch bardzo ładnych strzałach T. Trzepizura, które przyniosły kolejne gole było pewne, że Victoria tego meczu nie przegra. Mimo to Juventus zdołał strzelić dwa gole po błędach indywidualnych naszych zawodników.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-2 co na pewno umocni naszych zawodników i doda nam jeszcze wiekszej ochoty do ciężkiej pracy na treningach.

 Skład:

M.Kamiński, D. Jaworek, K. Juszczyk, M. Knysak, O. Sioma, M. Parzęczewski, T. Trzepizur, T. Xerxa, M. Opiłka, M. Przepiórkowski, M. Jura

Grali również:

  1. Brendzel, M. Margas, O. Mlynek, P. Grabski, K. Adamowski

 Gole:

  1. Trzepizur x2
  2. Opiłka x1
  3. Brendzel x1
  4. Adamowski x1

Gol samobójczy

Galeria