VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 26.03.2016 r.

Podopieczni trenera Adriana Pasieki zaczęli rundę wiosenną od wysokiego „C” pokonując na trudnym terenie Woźniki. W dniu dzisiejszym osiągnęliśmy kolejny sukces – na własnym boisku pokonaliśmy drużynę trenera Rafała Kuczery Lot Konopiska, aż 5:0. To nie była Wielka Sobota, a raczej lany poniedziałek w wykonaniu biało – zielonych. Zaczęło się wszystko od pięknej akcji, którą strzałem głową wykończył Oskar Korbela. Druga bramka to rzut wolny w wykonaniu trenera Adriana Pasieki. Przepiękny strzał z około 20 metrów to już znak firmowy naszego „kopacza”. Na zakończenie pierwszej połowy rzut karny wykorzystał Oskar Korbela i na przerwę schodzimy z zaliczką trzech bramek. Drugie czterdzieści pięć minut to nadal konsekwetna gra i wytyczne trenera Pasieki. Drużyna z Konopisk nie potrafiła znaleźć recepty na dobrze grających gospodarzy. Udokumentowaniem naszej przewagi były jeszcze dwie bramki. Jedną po składnej akcji całej drużyny, którą wykończył Oskar Korbela i był to jego hattrick i ostatnią, którą strzelił Adrian Pasieka z rzutu karnego. Kibice więc mogli w dobrym humorze udać się „Święcić jaja”, a drużyna LOT-u musi poważnie poprawić swoją grę.

Dziękujemy zawodnikom i trenerowi za pozostawienie „zdrowia” na boisku w dość trudnych warunkach atmosferycznych, a rekonwalestentowi szybkiego powrotu do zdrowia. Wesołego Alleluja.

Fotorelacja z meczu dostępna pod TYM linkiem. Zapraszamy do oglądania ! :)