Victoria Częstochowa - Lotnik Kościelec

Pierwsze spotkanie od początku okresu przygotowawczego rozegrane nareszcie na naturalnym boisku, było widać kilka nie dokładnych zagrań. Mecz toczony w szybkim tempie zarówno Victoria jak i Lotnik stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki w pierwszej połowie, ale to Oskar Korbela strzela pierwszą bramkę tuż przed  przerwą.
Na drugą część spotkania nasz zespół wyszedł lepiej zmotywowany i zorganizowany prowadził grę i na efekty nie trzeba było długo czekać na kolejne bramki na dwa zero po składnej akcji podwyższył Adam Górski na trzy zero po bardzo ładnej indywidualnej akcji bramkę strzela Nabiałka. Kolejną bramkę na cztery zero po bardzo dobrej składnej akcji całej drużyny finalizuje po raz drugi w tym meczu Korbela.

Podsumowując dzisiejszy sparing trzeba powiedzieć że nie ustrzgliśmy się błędów  i w końcówce meczu tracimy dwie bramki  ale należy też podkreślić, że graliśmy z Lotniskiem Kościelec wiceliderem gr II ligi okręgowej napewno cieszy skuteczność strzelecka naszych zawodników a kolejne wygrane spotkanie w tym okresie przygotowawczym buduje i motywuje zespół do dalszej pracy, już za tydzień gramy ostatni sparing w tym okresie przygotowawczym przeciwnikiem Victorii będzie Sokół Wręczyca Wielka. 
Czekamy na powrót zawodników na boisko którym trener Adrian Pasieka dał jeszcze dzisiaj odpocząć a w ostatnim czasie narzekali na urazy  min. Michał Załucki, Wojtek Marczyk, Piotr Lenartowski i Igor Górski. Dzisiaj dodatkowo trener Adrian Pasieka nie mógł skorzystać z chorych Niedbały Frukacza Kłaczyńskiego.
Wszystkim życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Victoria Cz-wa - Lotnik Kościelec 4:2(1:0)

1:0 Korbela
2:0 Górski
3:0 Nabialek
4:0 Korbela
4:1 Chobot
4:2 Lotnik

Jastrzębski (Fikier), Brzozowski (Putresza), Ciura, Pasieka, Sosnowski, Suchański, Nabialek, Kaczmarowicz, Zawada, Górski, Korbela


Zdjęcia dostępne pod TYM linkiem. Zapraszamy :)