Victoria Częstochowa (U-14) - Akademia Sportowa Lubliniec 4:1

dsc_0514.jpgNasza drużyna wywalczyła kolejne punkty w walce o awans do II ligi wojewódzkiej. Tym razem przeciwnikiem był zespół z Lublińca. Od samego początku meczu to My prowadziliśmy grę i w bardzo efektowny sposób po 20 minutach gry prowadziliśmy już 3:0. Kolejne minuty, może nie były już tak bardzo efektowne, ale wciąz mieliśmy dużą przewagę nad naszym rywalem. Po przerwie przez brak komunikacji przy stałym fragmencie gry straciliśmy bramkę, ale po nispełna 5 minutach to my wykorzystaliśmy rzut wolny. Więcej bramek już nie padło, choć sytuacji na pewno nie brakowało. Kolejnym przeciwnikiem będzie Polonia-Unia Widzów, z którą zmierzymy się w piątek o godzinie 17.00.

Sklad: Paliwoda, Jabłoński - Drabik, Rydz, Gurbała, Mysłek, Rybaniec, Włochowicz, Słabosz, Jędrzejewski, Wnuczek, Matyja - Mach, Piekarczyk, Wojsik, Skrzydeł, Caban, Wester.

Bramki: Drabik x3, Słabosz