Victoria oznacza zwycięstwo !

Za nami kolejna runda ligi okręgowej. Widać wyraźnie, że biało – zieloni złapali wiatr w żagle. Po 0: 7 na wyjedźcie z drużyną GROMU przyszedł czas na walkę z drużyną Liswarta Krzepice, która wywiozła z Krakowskiej bagaż siedmiu bramek. Początek meczu to dość dobre wejście Liswarty. Kilka dośrodkowań, które bezbłędnie piąstkował Fikier i dobra gra naszych stoperów. Po kwadransie, gdy Victoria zaczęła budować swoją przewagę, już w 24 minucie po strzale i rykoszecie Damiana Wiewióra piłka znalazła drogę do „sieci” Krzepic. Na 2: 0 przed przerwą wynik ustalił Adam Górski. Po gwizdku nastąpiło 6 minut, które wstrząsnęło drużyną Liswarty w 53,55 i 59 minucie Adam Górski zaprezentował niezwykłe show. Goście już wtedy stracili ochotę do gry w piłkę, a to jeszcze nie był koniec. 83 minuta spotkania to piąty w tym meczu celny strzał Adama Górskiego. Ale to strzał Piotra Lenartowskiego zamknął wynik meczu – w 90 minucie w wyniku strzału z rzutu wolnego prowadziliśmy 7:0. Kolejne trzy punkty i awans na przód tabeli pierwszej grupy Ligii Okręgowej. Brawa dla całej drużyny, bo nie jednostki, a cała osiemnastka tworzy tę drużynę. Kolejne spotkanie w Przyrowie – sobota 3 września. Serdecznie zapraszamy!