VICTORIA -Sparta Siedlec Duży

Początek meczu niespodziewanie dla Sparty, która zaskoczyła nas kilkoma akcjami pod naszą bramką. W 15 minucie po stałym fragmęcie gry i strzale głową Lenartowskiego lot piłki zmienia Niedbała strzelając bramkę na 1:0. Idziemy za ciosem i pięć minut później jest już 2:0 po ładnej akcji i dosierodkowaniu z prawej strony Korbeli , obrońca gości zatrzymuje piłkę ręką, pewnym egzekutorem piłki ustawionej na jedenastym metrze jest popularny Perek.
Na początku drugiej połowy po kolejnym rzucie rożnym i strzale głową Skowrona prowadzimy już 3:0. Stwarzamy kolejne akcje pod bramką gości jedna z nich przynosi efekt w postaci kolejnej czwartej bramki, Skowron który świetnie zachował się w polu karnym przeciwnika wymanewrował obrońców i dograł piłkę do niepilnowanego Suchanskiego któremu nie zostało nic innego jak strzelić czwartą bramkę w tym dniu dla Victorii a chwilę później kolejną piątą bramkę strzela Niedbała. W końcówce meczu tracimy bramkę.  Podsumowując dzisiejsze spotkanie trzeba powiedzieć że wkoncu strzelamy bramki po stałych fragmętach i dobrej grze ofensywnej strzelamy pięć bramek stwarzając sobie jeszcze kilka dogodnych sytłacji bramkowych to napewno cieszy Victoria wygrywa kolejny sparing .

VICTORIA -Sparta Siedlec Duży 5:1 (2:0)

Bramki :
1:0 Niedbała 
2:0 Lenartowski
3:0 Skowron
4:0 Suchański
5:0 Niedbała
5:1 Sparta

I połowa 
Jastrzębski, Brzozowski, Sosnowski, Słowikowski, Suchanski, Niedbała, Pasieka,  Skowron, Lenartowski, Marczyk, Korbela

II połowa 
Jastrzębski, Brzozowski, Putresza, Suchanski, Sosnowski, Słowikowski, Lenartowski, Marczyk,  Niedbała, Skowron, Frukacz,

ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI TUTAJ