Zaczynamy przygotowania

Po spadku naszej drużyny do klasy A wznawiamy treningi pod wodzą doświadczonego trenera Dawida Krzętowskiego, który tak naprawdę musi budować od nowa. Jednak jesteśmy pewni, że pod jego wodzą uda się posklejać i przygotować drużynę do rozgrywek. Pierwszy sparing graliśmy z jedną z czołowych drużyn klasy okręgowej i przewaga Amatora Golce uwidoczniła się w wyniku końcowym. Warto jednak podkreślić że w tym meczu dysponowaliśmy 22 zawodnikami i wszyscy dostali swoje knity na boisku. Dużo lepiej prezentowaliśmy się w 1 połowie, gdzie po strzale z dystansu nawet udało nam sie objąć prowadzenie. Niestety później błędy indywidualne spowodowały że strzelał tylko Amator i mecz zakończył się wynikiem 1:5. W naszej drużynie wystąpiło 9 testowanych zawodników.
Drugi sparing rozegrany w niesamowitym upale z Alkasem Aleksandria zakończył się wynikiem 1 do 1. Nie dysponowaliśmy już tak licznym składem ale i tam pojawiło się kilku graczy testowanych. Był to wyrównany mecz w którym obie drużyny mogły zdobyć jeszcze kilka bramek. My po tym spotkaniu musimy wyciągnąć wnioski i zdecydowanie 
poprawic gre w defensywie, ponieważ Alkas stworzył sobie dużo za dużo sytuacji bramkowych.
W naszej drużynie od startu wznowienia treningów, trenuje kilkunastu nowych zawodników, są to zawodnicy, którzy w latach ubiegłych występowali w drużynach juniorskich Rakowa lub w zespołach z okręgu częstochowskiego.
 Liczymy że zawodnicy Ci zdecydują się nam  pomóc w stworzeniu zespołu na zbliżający się sezon.